evavv

Byl jste někdo na pohovoru u ČSOB formou assessment centra? Co tam padalo za otázky, na co bych se měla připravit?

Jsem pozvána na pohovor u ČSOB a.s. formou assessment centra. Pohovor má trvat od 9 do 16. Byl jste někdo na takové formě pohovoru a co tam padalo za otázky, příp. na co bych se měla připravit a čemu se naopak vyhnout?

Odpovědi
lexx

nechci Ti brát iluze ale byl…vítězný kandidát byl určen předem a otázky znal rovněž předem