Honza Soudce

Pracoval jsem na dohodu a byl mi poskytnut pracovní oděv – oblek a košile, neboť to vyžadovala pozice.

Po více jak roce to chce zadavatel vrátit i když nedal ani korunu na čistírnu. Má nárok?

Odpovědi
Drap

Samozřejmě, oděv je stále jeho.

Dochy

S tím jsem se ještě nesetkal. Osobní ochranné pomůcky jsou zkrátka sosobní. Po roce se dá očekávat, že budou i dost poničené. Nedokážu si představit, že si je zaměstnavatel vezme zpět a bude je nabízet dalšímu zaměstnanci.

Honza Soudce

Takže mu ho můžu vrátit ve stavu po roce? Udělal na mě levou,takže bych to totálně zabahnil atd.