Asia.

Práce zdomu má někdo zkušenosti

na internetu je mnoho nabídek mezi ně patří i life chat…má někdo zkušenosti?jestli opravdu vyplatí co slibují a také mě děsí že chcou poslat kopie OP není to neobvyklé?,,,

Nejlepší odpověď
Drap

Zadej si do modré lišty na této stránce nahože. Tato otázka zde již byla mnohokrát.

Další odpovědi
Michal Kole

Posílat někomu kopii občanskéhon průkazu je trochu za hranou zákona.

Tu až na vyjímky se nesmí dělat viz zákon na ochranu osobních údajů a zákon o občanských průkazech.

Jose1f

Přemýšlím, na co asi tu fotokopii OP potřebují. Asi jako důkaz, že je ti víc než 18 let. To se ale přeci dá vyřešit i jiným způsobem, na dálku například fotokopií čestného prohlášení. Když jdeš někam do zaměstnání nebo na brigádu, tak si také nedělají fotokopii tvého OP. Nebezpečí zneužití takové fotokopie je totiž velmi veliké. Bůhví, co se za tím v tomto případě skrývá. Je to neobvyklé a pokud máš doklad, že na tobě něco takového opravdu chtěli, stálo by za to na to upozornit při nejmenším nějaký televizní pořad nebo rubriku novin či časopisu. Možná by tvoje informace o tomto požadavku zajímala příslušného poslance v místě tvého pobytu.