jarm

Práce přes počítač

Chtěla bych vydělat prací přes počítač 2000Kč měsíčně. Nevíte o něčem?
Doplňuji:
Jo – já taky jsem se vloni dostala ke klikání přes g.mail.Chodí mi tam tak 2 reklamy denně. Vůbec tomu nerozumím, ještě jsem nic nedostala a vůbec nevím kde se podívat. Není ta vaše klikačka lepší? Doporučte

Odpovědi
HerbiG

nevim jestli 2000Kc,ale ja osobne hraju hru klikacku,klikas bud na reklamy nebo na cisla … kdyztak: klikacka.meba­vi.net,mam na to cheaty,ne zrovna cheaty,ale mam takovy autoklikac vzdycky kdyz jdu spat,nebo jdu do skoly,necham zapnuty komp a zapnu autoklikac.
takhle to delam uz 4 mesice a dostavam 800Kc mesicne … jestli chces poslu ti ho,jen napis na muj email.