Adéla Joon

Screen.Jak udělat fotku cele obrazovky přes počítač myslím že jse to jmenuje nějak screen…

Ale nevím jak to je přesně
Doplňuji:
No ale kde je to tlačítko???

Nejlepší odpověď
MacChill

PrintScreen je to tlačítko někde vpravo nahoře na klávesnici, které po zmáčknutí uloží obrázek aktuální plochy na monitoru do schránky a pak už stačí vložit stisknutím (CTRL + V) třebas do malování..

Další odpovědi
Đšáša <3

Vedle F12… ;)

Sůwa

Rada na fotku celé obrazovky už tu je, tak přidám typ na „výřez“ z obrazovky, který používám mnohem častěji. Program se jmenuje GadwinPrintScreen dá se běžně stáhnout (free). Doporučuji zvolit pro jeho ovládání klávesovou kombinaci CTRL+PrtScrn. Na ploše se objeví jako lupa, pomocí myši se provede výřez, pak PTM v tabulce potvrdit a výřez se sám uloží do vlastní složky ve formátu JPEG, nebo jak si provedeš předvolbu.