Poznáte podle těchto indicii historickou osobnost ?

… bral i dával
… uklouzl na hrachu
… byl pověšen za určitou část těla

P.S.Vy starší,zdržte se,prosím,odpovědi.
Doplňuji:
Lidi zlatí(stříbrní,bron­zoví,pokročilí…) je vidět,že dnešní …náctiletí vědí málo o naši historii,ale vědí příliš mnoho o Avataru ,Harrym Potteru,PC a jiných jim podobným.
Všem odpovídajícím bych chtěl dát palečky za nejlepší odpověď,ale bohužel to nejde.Vaše odpovědi byly trefné,vtipné a určitě správnou odpověď víte.Děkuji Vám za zdrženlivost.

Nejlepší odpověď
Terryle

myslím, že vím, ale dle instrukcí se zdržuju :)

Další odpovědi
fcoop

Dobrá,zdržuji se.

dědapetr

Splním ti tvé přání a zdržím se.

Deli

Snad zas nejsem tak stará, ale přeci jen náct mi taky už není, tak jen prozradím první písmenko jeho jména „J“ 🙂
A dál ať si lámou hlavu mladší…

tom004

Od kdy je to „vy straší“,nevím,ale také mlčím.
Doplňuji:
A Comanch,má palec za odvahu.

iceT

V té staré filmové verzi,kterou jsem viděla jako mládě,mu hrách pod nohy hodila jakási stará ženština a ještě se smála,když uklouzl.Taky na popravišti řekl:"Keď ste si ma upiekli,tak si ma aj zjedzte!"a na ten hák skočil sám.

Tata

Připojuji se k mlčící většině, a jsem zvědav zda se na otázku pokusí odpovědět některý náctiletý. Pokud se neozvou, zasloužili by si pověsit za žebra na hák.
Doplňuji:
Je pravdou, že jejich znalosti o tom co je zajímá jsou podstatně vyšší. To je také v pořádku. Pokud ale chci být takovým vlastencem, za jaké se dnešní mládež vydává především na náměstích při sportovních přenosech, potom bych měl znát alespoň v hrubých rysech pár čechů kteří proslavili nebo ovlivnili český národ ať kladně nebo záporně. Měl by také znát čím si český národ prošel a jak bojoval za svou identitu. Z čeho se ale odvozuje vlastenectví mladých lidí když né z hrdosti na český národ v celém jeho vývoji. Dalším projevem vlastenectví je úcta a láska k mateřskému jaziku a poslechněte si někdy rozhovor dnešních -náctiletých je to snůžka zkomolené češtiny doplněná hromadou amerikanizmů.

casey

A zemrel chudak velice mlady. No nic, uz jsem taky starsi rocnik.

led

Michal Dočolomanský a muzikál Maľované na skle,
Paľo Bielik ho pekne zahral vo filme…
Hore háj, dolu háj,
môj otec bol dobrý…
ďalej podľa pokynu mlčím

dudu

Keď jste si ma upekli, tak si ma aj snezte!

anonym

Připadá mi to snadné, leč zdržuji se dle pokynu.

hanulka11

to byl Já…ík ,tak sakra kdo to řekne ,to jsou tedy odpovědi já se nezdržím ,už to nevydržím....­.....hihihihi

Comanch

Já se taky zdržím a neodpovím. Jsem sice náctiletý, ale nevím to :D

suaeda

V poslední natočené filmové verzi o neznámém X není scéna, kde by uklouzl na hrachu.

Bobmarley

My lidé mladší, kteří nevíme jednoduše zadáme http://www.go­ogle.cz/search?q=U­klouzl+na+hrachu­+osobnost a hned třetí odkaz nám odpoví 😉

Ewíík

jánošík