Mp2

Poznáte někdo podle barvy očí, zda je někdo biologický syn svých rodičů ?

Před lety mi tehdy budoucí tchýně.. Hodně vzdělaná lékařka.. vyprávěla o tom, jak je to s barvou očí..

Plácnu blblst..
Když má muž zelené oči a mmžena hnědé, že se jim prostě narodí díté s modrýma očima, že jinak to není..
Když mají oba hnědé oči, tak vždy zelené…

Zkrátka mi vysvétlovala různé kombinace, které PLATÍ!!!!
A opravdu to tak je..

V podstatě to není stoprocentní způsob, jak poznat, zda je člověk adoptovany, protože náhodou muže mít adoptovane dítě stejnou barvu očí jako by mělo biologické..

Kamarád má podezření, že je adoptovaný.. Ale jeho otec žije v zahraničí a vzorek získá téžko..
Touto metodou by šlo zvýšit pravděpodobnost..

Bohužel moje tchýné žije v Německu, je to lékařka a časově ji nechytám..

Vyznáte se v tom někdo ?
Kamarádův otec má hnědé oči, jehi matka zelené a on také zelené.

:)

Odpovědi
Drap

Je to nesmysl.

aliendrone

Nepřijde ti tohle v době DNA testů podobné, jako kdybys mezi současníky samohybné automatické kanóny přitáhl předem ládovanou, do země řetězy kotvenou středověkou bombardu? ;) :D :D

elkon

Kravina.

Mc Merkurion

… podívej se na pořad Expertiza https://www.te­levizeseznam.cz/vi­deo/expertiza/ta­jemstvi-modre-duhovky-62150405 >>> tam vysvětluje vše, nejen o očích forenzní genetička …