JájsemRaibek

Poznáte, komu patří tento obrázek?

Poznáte, komu patří tento obrázek, když je dnes 7.10.?

Na kostičkách chybí v rohu malá číslice. Jedná se tedy o hru. Tato hra se vztahuje na toho, komu je určen text na poskládaných kostičkách. Jedná se o narozeniny a nikoli svátek.

Nejlepší odpověď
iceT

Uživatel quentos má dnes narozeniny…?

Další odpovědi
Kepler

Hergot Justýna! Málem bych zapomněl, díky!

marci1

Quentosovi. 🙂

Nuk nuk

Říká se „С днем ​​рождения“. Jediný žijící, kdo by mohl každého napadnout, když se takto do pléna položí tato otázka, je totiž Vladimir Putin.

dubraro

Ano, Justýna! Já nezapomněl 🙂

quentos

marci1: jak to víš? :{)>

marci1

Datum narození máš na svém profilu „livejournal.“ 🙂

JájsemRaibek

Marci a Ice uhádly. Jinak se jedná o scrabble.

Kepler

Mně to taky ihned evokovalo scrabble, ale kupodivu jsem si to nespojil s Quentosem, i když vím, že je v tom mistr. Furt jsem tam hledal nějakou přesmyčku, když jsi psal o textu. To není fér, budu si stěžovat na lampárně!

JájsemRaibek

Kepler-OK, ale ty kostičky o něčem vypovídají :D Takže i zde je chyba v odpovědi :D

Kepler

Tak to netuším, kostičky mi přijdou stejné, jen jsou divně uspořádané a furt se mi stěhují. Asi proto, že stejně slavím i bez Justýny. Jak jsem už dneska psal: pátek, volby, rulanda. Vzdávám se.

JájsemRaibek

Nuk nuk – Putin sice má narozeniny dnes, ale on to není :D
Malá nápověda je v kostičkách, na kterých jsou vyobrazena písmena.

Nuk nuk

No dobře, tak to jste mě nachytal :D Tak to jsem tedy zvědavá, co z toho vyleze :D