Poznáte film dle hlášky?

Myslím, že patří k těm úspěšnějším – no pamatuji si především: „Máme 19 dní, než zasáhne zemi.“ Leč nikde jsem tuto větu nenalezl – jsem si její podobou jistý! (Děkuji.)
Doplňuji:
Že bych si spletl počet dní? No je to ono – stejně mi to nic nenašlo ani s 18… :D (Díky – je to vskutku Armageddon!)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Není to film Armagedon?
Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. Je bezpodmínečně nutné, co nejdříve přistát na asteroidu, hluboko pod jeho povrch zavrtat silné jaderné nálože, odpálit je a pak se jen modlit, aby to celé pomohlo.

JájsemRaibek

Do vyhledávače jsem dal jen text bez počtu dní. Ale taky jsem si na ten film hned vzpomněl, pro jistotu kouknul a krom toho jednoho dne snad i trefil.