arygnoc

poznáte aj iné paradoxy futbalu, resp. iného športu?

Chuck Norris ako jediný chytil penaltu, ktorú sám kopal.

Paradoxom futbalu je to, že tisícky žobrákov na tribúnach pokrikujú na 22 milionárov na ihrisku: „Makaj šmejde“

Odpovědi
Quimby

V tom paradox moc nevidím, zvlášť když ty miliony jsou právě díky těm fanouškům,kteří na ně chodí.

kapka

První, co mě napadlo:
Ani šachová literatura neuznala za vhodné zařadit Cimrmana do seznamu světových velmistrů, ačkoli jedině on dokázal vyvést z rovnováhy tak neotřesitelného šachistu, jakým byl Capablanka, když mu při jeho simultánce v Madridu hrozil dvojitým šachem, což velmistra znervóznilo natolik, že ohlásil tah na G 12, čímž se ocitl zcela mimo šachovnici, a zaznamenal tak vlastně první aut v dějinách šachu.
http://eldar.cz/cim­rman/cimr_spor­.htm

arygnoc

kapka:

jo jára, ten vyviedol z miery viacej ľudí.

;)

kapka

to jo :)