pamen52

Pozná někdo k čemu je to dobré?

Při úklidu jsem našel tyto kovové 10 cm dlouhé a 5 mm široké asi ozdobné lišty a nevím k čemu se používaly. Nesetkal jste se někdo někde s touto parádou ?http://letec­kaposta.cz/648311246

Odpovědi
Drap

Těžko říct, z čeho konkretně jsou tyto. Díky uchycení na dvě nožky, mohly mít tyto lišty různá využití. Obdobné se kdysi používaly ke zdobení kabelek, ale v podstatě to samé bylo používáno jako ozdoba na plechové výrobky. Obdoba takovýchto lišt byla i na jednom typu Jawa 50

pamen52

Chtěl jsem najít co nejvíce konkrétních výrobků kde byli lišty použity proto jsem zkusil jinou kategorii.Asi to není možné protože otázka zmizela.

hanulka11

Drape tys mi to vzal z úst, zrovna si vzpomínám, že babička měla tašku a na ní takové kovové prímky a ja obrázku je vidět, že se uchycují tou kovovou roznožkou – nebude to do žádného silného materiálu- ovšem použití třeba bude i víc