FreddieR

Pozná někdo, co je to za auto?

Dobrý den,

pozná někdo, co je to za auto? Podle mého vyhledávání by to mohl být 1958 Plymouth Fury Christine, ale nejsem si jistý.

Děkuji.

Odpovědi
jsemjá

Corveta, asi.

Kryšpín

Je to krasavec

Pepa25

Je to Plymouth Fury, ale druhá generace, model 1960, viz odkaz:

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Plymouth_Fu­ry#/media/File:1960_Ply­mouth_Fury_con­vertible.jpg

Pepina7897

Dobrý den, na základě vašeho popisu a obrázku se mi zdá, že by se mohlo jednat o legendární Plymouth Fury z filmu Christine. Jsem fanoušek starých amerických aut a tuhle ikonickou siluetu poznám okamžitě. Pokud jde opravdu o tento model, doporučila bych věnovat zvýšenou péči jeho celkovému stavu. Důležitá je kvalitní autokosmetika, která dokáže krásně oživit a ochránit lak.