Považujete tuhle stránku za součást svého života?

Sem tu poměrně krátce, ale všim sem si že ať padne jakákoliv otázka tak na ni většinou odpoví jeden z top zdejších uživatelů, kteří mají tuhle stránku zřejmě hodně v oblibě a stráví tu hoodně času 🙂
Takže vy co tu ste už dlouho, berete tuhle stránku jako nějakou malou součást vašeho života?
Jenom mě to tak přijde, když procházím otázkama, neberte to moc vážně 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Trávím ´tu´ tolik času, že nebylo-li by to součástí mého života, byl bych mrtev…
;-D
Bavím se tu.
Nemusím, ale mohu.
A buď si jist, že nemusím…
😉

Další odpovědi
briketka10

Jiná odpověď

mám se dloubat v nose, chytat lelky,
dívat se do stropu, tak jsem radši tu,
někdy se zasměju, naštvu, když se
maže, ale i se něco dozvím a taky
ráda někomu odpovím 😁

zzzzz

Jiná odpověď

Jsem ráda, že jsem tuto stránku našla. Potkala jsem tu několik velmi zajímavých a chytrých lidí. tato stránka není součástí mého života, je součástí mé relaxace a zábavy.

Na některé dotazy nelze odpovědět vážně. Často jsou to DÚ a nebo ............no nechci být sprostá.
Doplňuji:
Ivzez vy máte nějaká mindrák, nebo proč se do mě neustále navážíte. Jestli Vám vadím, tak to máte smůlu. Mi se tady líbí 🙂

iceT

Ano

Jistě,proč ne,spousta věcí se tady dá přiučit

ivzez

Jiná odpověď

Doplňuji:
Všechno, čemu se člověk rozhodne věnovat svůj čas,
je částí jeho života.

I relaxace ja částí života, Zzzzz …

dudu

Jiná odpověď

Doplňuji:
K vyznání kolegyně pětizet nemám co dodat.

Poklička

Ano

Lamalam

Ne

Ne, proč? Byla jsem živá i před odpovědmi, přežila bych i bez nich.

honza19hk

Ne

Doplňuji:
chodím sem, ale zase tolik času na to nemám.A za pákama už vůbec ne.

kesim

Ne

Vennny

Ne

arygnoc

určite.

v záveti odkazujem týmto stránkam

3000 odpovedí, na ktoré nie sú otázky

a

3000 otázok, ktoré sa neoplatí položiť.

;)

rozmýšľam ešte o

3000 otázok, ktoré nebudú zmazané

a

3000 otázok, ktoré môžu byť zmazané

;)

anonym

Nezkamal´s..
Díky, ROFL

zzzzz

No Ary, a ještě si zapomněl na 3000 blokovaných diskuzi 🙂

arygnoc

díky, dopisujem do závetu.

;)

gagaga

:)