Avatar uživatele
dust8

Používáte tu někdo jednorázovou roušku i vícekrát?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1267 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Ano, protože...

Vezmu ji i víckrát, používám ji jen pár minut v obchodě. Minule mi manželka připomněla, že bych ji měl už vyměnit, šňůrka už byla špinavá 🙂 🙂 🙂

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Další odpověď

Nevím, jak poznat, že rouška je jednorázová. Občas je přeperu, vyžehlím a používám dál.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Ano, protože...

Mám ji v kapse a když jdu jen do obchodu, tak ji používám pouze tam. Tuhle už mám celý týden, a protože ji musím nosit celý den, tak si ji zrovna vyměním. Díky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

Ne, protože...

… nemám a nepoužívám jednorázovou roušku …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kilimanjor

Ne, protože...

používám recyklovatelný respirátor (RR). Je zhotoven z hygienicky testovaného materiálu HIPS. Pro vlastní filtraci používám textilii s filtrací G 4, ale je možné použít i filtrační materiály o vyšší kvalitě. Respirátor je možné v rozebraném stavu čistit do teploty 60 stupňů Celsia a přiložený filtr prát a sušit do teploty 90 stupňů Celsia.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano, protože...

Většinou používám šitou. Když např. aktuálně všechny potřebují přeprat, použiju zálohu – jednorázovou roušku. Vzhledem k tomu, že je to vždy jen na pár minut, si ji nechám na několik použití.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mr. Marek

Další odpověď

Spíše ne. Krom toho mám respirátor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Ano, protože...

Protože ji používám většinou pouze krátkodobě v obchodě a snažím se udržovat odstup od „prskačů“ 🙂. Jinak jezdím většinou autem a nebo procházky přírodou, kde se nikdo (mimo mé rodiny) nepohybuje, takže bez roušky.

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Ano, protože...

Přijde mi ujetý ji vyhazovat po pár minutách používání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
nyjono

Keplere, je to na nich napsáno – většinou a nejsou to ty látkové.
Jednorázové jsou z netaké textilie.

https://www.bin­g.com/images/se­arch?q=jednor%c3%a1zov­%c3%a1+rou%c5%a1ka&for­m=HDRSC2&first=1&sce­nario=ImageHo­verTitle

před 1265 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek