dust8

Používáte tu někdo jednorázovou roušku i vícekrát?

Nejlepší odpověď
paul1

Ano, protože...

Vezmu ji i víckrát, používám ji jen pár minut v obchodě. Minule mi manželka připomněla, že bych ji měl už vyměnit, šňůrka už byla špinavá 🙂 🙂 🙂

Další odpovědi
Kepler

Další odpověď

Nevím, jak poznat, že rouška je jednorázová. Občas je přeperu, vyžehlím a používám dál.

Kelt

Ano, protože...

Mám ji v kapse a když jdu jen do obchodu, tak ji používám pouze tam. Tuhle už mám celý týden, a protože ji musím nosit celý den, tak si ji zrovna vyměním. Díky

Mc Merkurion

Ne, protože...

… nemám a nepoužívám jednorázovou roušku …

kilimanjor

Ne, protože...

používám recyklovatelný respirátor (RR). Je zhotoven z hygienicky testovaného materiálu HIPS. Pro vlastní filtraci používám textilii s filtrací G 4, ale je možné použít i filtrační materiály o vyšší kvalitě. Respirátor je možné v rozebraném stavu čistit do teploty 60 stupňů Celsia a přiložený filtr prát a sušit do teploty 90 stupňů Celsia.

Dochy

Ano, protože...

Většinou používám šitou. Když např. aktuálně všechny potřebují přeprat, použiju zálohu – jednorázovou roušku. Vzhledem k tomu, že je to vždy jen na pár minut, si ji nechám na několik použití.

Mr. Marek

Další odpověď

Spíše ne. Krom toho mám respirátor.

Jiří Bohumil

Ano, protože...

Protože ji používám většinou pouze krátkodobě v obchodě a snažím se udržovat odstup od „prskačů“ 🙂. Jinak jezdím většinou autem a nebo procházky přírodou, kde se nikdo (mimo mé rodiny) nepohybuje, takže bez roušky.

nyjono

Ano, protože...

Přijde mi ujetý ji vyhazovat po pár minutách používání.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Keplere, je to na nich napsáno – většinou a nejsou to ty látkové.
Jednorázové jsou z netaké textilie.

https://www.bin­g.com/images/se­arch?q=jednor%c3%a1zov­%c3%a1+rou%c5%a1ka&for­m=HDRSC2&first=1&sce­nario=ImageHo­verTitle