Avatar uživatele
I_hate

Používáte psací stroj?

Používáte ještě někdy, alespoň občas, psací stroj? Třeba na doplňování formulářů, atd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, pusinka50, Damiana, anonym před 4033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Ano, psací stroj stále používám

..mám pár úžasných kousků UNDERWOOD a stále je používám jako dekoraci ,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Ano, psací stroj stále používám

Málokdy, ale používám. Spíš z nostalgie, nebo když potřebuji vybít přebytečnou energii. Je zajímavé, co všechno je dnes už retro. Zatímco před dvaceti lety byl dopis psaný na stroji považován za chladnou administrativní záležitost, dnes je to příjemné zpestření ještě více neosobních, robotických mailů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marijakes

Ne, psací stroj již nepoužívám

Doplňuji:
Ale na některé věci v práci byl stále nenahraditelný, ale myslím, že rychle ustupuje.

Upravil/a: marijakes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, psací stroj stále používám

Doplňuji:
Jsou stále ještě formuláře, které se jako interaktivní stáhnout nedají (a když dají, tak za peníze). Vydělávání na tiskopisech pro státní sféru pavažuji za „zlodějnu“, kterou odmítám podporovat. Potom nezbývá než použít psací stroj.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Ne, psací stroj již nepoužívám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ne, psací stroj již nepoužívám

Mám ho nachystaný vyhodit, stará dobrá IBM s otočnou hlavou, mám i mazací pásky, ale myslím, že v rámci stěhování, které vypukne příští týden, ho hodím spíš do popelnice

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Chystám se, že psací stroj začnu používat

Když jsem byla malá, tak mě k němu občas táta pouštěl, protože mě bavilo koukat na to, když se zmáčkne kulatý písmenko, jak to vystřelí nahoru – samozřejmě papír mi k tomu nedal. Moc bych ho chtěla, kdyby to šlo, klidně bych si na něm vypracovávala maturitní otázky, bohužel ho tedy nemám, ale kdykoliv píšu dokumenty, tak aspoň používám písmo blížící se stylu psací stroj :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, psací stroj stále používám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Ne, psací stroj již nepoužívám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ne, psací stroj již nepoužívám

Doplňuji:
Leží mi ve skříni v kufříku už asi 20 let.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kocuro Pablo

Chystám se, že psací stroj začnu používat

Doplňuji:
Špatně jsem kliknul, nepoužívám psací stroj a nechystám se.
Normálně v práci používáme laserovou tiskárnu, na propisovací formuláře jehličkovou tiskárnu, ta je taky retro. Ale uznávám , že na vyplnění karnetu TIR je psací stroj pořád potřeba.

Upravil/a: Kocuro Pablo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek