ReHu

Používáte doma při vaření systém pyramidy?

Ten, při kterém se skládají hrnce na sebe na 1 plotně.

Nejlepší odpověď
redy

Nevím jak to myslíš,ale u babčiny sem něco podobnýho viděla.Brambory pak nějaká zelenina a to nadsebou v nějakejch nádobách.Ale nic moc ta chuť nebyla.
Ale už to stojí někde na vedlejší koleji.Prej to bylo hlavně pro dieťáky.Ale to nevím určitě.

Další odpovědi
jmhad

Ano, mám parní hrnec, kde se dávají až 3 mísy nad sebe. Je to dietní, dobré, třeba brambory mají zcela jinou přírodní chuť a důležitá výhoda – nemusím to hlídat. Nevýhodou snad to, že se solí až po uvaření a třeba maso je třeba do koření předem „naložit“. Jen manželku to nepřinutím používat.

JájsemRaibek

Ne.

anonym

Ne,mě by hrnce do sebe nepasovaly.

štamgast

To se dělá snad jenom při vodní lázni ne?

Agneta

ReHu >>> dej prosímtě nějaký odkaz jak je to myšleno
>jako tlakový hrnec? jak ale píchnout do brambor-jestli už jsou hotové?

ReHu

Štamgast, to není je s vodní lázní.
Nejlíp to funguje při sadách nádobí, které na sebe dobře navazuje.

ReHu

Redy, to není o chuti. Spoří se energie a místo.

ReHu

A hodně záleží na kvalitě nádobí. Když je kvalita, teplo se dobře přenáší.