Avatar uživatele
autacek

Používáte datové schránky a jaké s tím máte zkušenosti ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Hakunamatata před 3925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ne, nepoužívám datové schránky

Občas se angažuješ v rubrice Právo a zákony, o to více je překvapivé, že se nakonec sám uchýlíš k plagiátu a ignoraci kodexu poradny.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-datovou-schranku

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=datov%C3%A9%20­schr%C3%A1nky

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

ne, nepoužívám datové schránky

Ne, nechci to…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hakunamatata

ano, mám jednu datovou schránku

Jen dobré zkušenosti, vždy si člověk může být na 100% jistý, že to státní instituce obdržela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano, mám jednu datovou schránku

Občas něco přijde ale to je systémová zpráva. Úřady jsou lenošné používat ds a stejně musím na poštu. Zrušit snad jde, prý na poště. Doporučuji nepoužívat datovou schránku. Jestli budete podnikat, potřebujete další a to znamená další hesla a piny a kódy. Stávám se nositelem kódů, pinů a hesel a nejrůznějších účtů. Život je tak složitější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

ne, nepoužívám datové schránky

Nepotřebuji, tím pádem nemám důvod používat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JanRadovan

ano, mám jednu datovou schránku

Používám, musím ze zákona. Je to ale tragédie, ať už se jedná o přihlašovací proces nebo o samotnou práci v systému. Teď mě tam navíc otravuje jakýsi datový trezor – pro mě spam, který rozhodně nechci touto cestou dostávat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
autacek

add Dr.Axl
Vzhledem k tomu, že poslední dotaz na toto téma (resp. ten co je ve Tvém odkazu) tu proběhl cca před dvěma lety, tak mi anketa o tom, co se za tu dobu změnilo, vůbec špatná nepřišla. A jelikož se to týká v podstatě všech, myslím že ani rubrika nebyla zvolena úplně zle, není to totiž vyloženě právní záležitost, ale věc, která se týká, nebo může týkat, široké společenské vrstvy v každodenním životě a komunikaci nejen se státní správou ale i ostatními subjekty navzájem.

Pokud jsem se svým dotazem někoho dotkl tak nezbývá než se omluviti.

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nejde o dotčení, jen kodex jednoznačně považuje každé opakování (či modifikaci) otázky, bez ohledu na čas, za závadný příspěvek z titulu podvádění v bodování.
Doporučuji osvěžit loni doplněná pravidla pro vkládání otázek.
Ostatně právě poslední našeptávač byl vložen právě na zamezení těchto nešvarů.
Pokud jsi potřeboval téma aktualizovat, měl jsi to jinak přeformulovat nebo pojmout z jiného, neotřelého hlediska – rubrika v tomto případě není až natolik od tématu.
Narážka na práva byla spíše v rovině morální apelace.

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Když tak o tom přemýšlím a vidím tady tu palcovou kliku, nehledě na to, že se tu skutečně „opakují“ zcela jiné otázky se zcela nulovou informační hodnotou, napadá mne jediné,

mluviti stříbro, mlčeti zlato, good bye.

před 3924 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek