Máte někdo datovou schránku?

Ze zákona ji mají povinnou právnické osoby a advokáti, pro soukromníka je nepovinná, určitý smysl má, pokud člověk pracuje třeba v zahraničí.
Kam ale až může nevinného přivést úřednický šlendrián, se můžete sami přesvědčit na odkazu níže.
Máte někdo podobné zkušenosti a jak se na dobře míněné, ale státem nezvládané pokroky, sami díváte.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/243555-datova-schranka-privedla-muze-az-do-vezeni.html
Doplňuji:
V liště byl jen obecný dotaz od dudu před půldruhým rokem.

Nejlepší odpověď
kapka

Datovou schránku nemám, ale vím, že ta možnost existuje.
Věřím, že zaměstnankyně soudu sice pochybila, ale příště si dá už pozor.
Počínání policistů, popisované v článku, je ale alarmující a bohužel nějak nevěřím, že se v tomto případě něco změní, zde jednoznačně chybí potřebné minimální IQ, tak nějak plošně, napříč celou naší policií.
To člověk pochopí, když od nich poprvé v životě potřebuje s něčím pomoct. Zjistí, že se baví s lidmi, kteří nemají přehled o základních věcech a ještě vám dávají najevo, že oni jsou tu ti chytří. Příště si hodně budu rozmýšlet, jestli od nich budu něco chtít, spíš to předem vyhodnotím jako ztrátu času.