sef134679

Používat zineryt i v létě?

Zdravím,
lekářka mi předepsala zineryt na akné. Je však léto a rodiče tvrdí, že bych potom nemohl na slunce kvůli lihu, který obsahuje. Co je na tom pravdy?
Díky

Odpovědi
anonym

Vyjít „na slunce“ můžeš, stačí, když po aplikaci ´chvíli´ počkáš.
Přímo slunění (cílené opalování) ale není doporučeno při ´těžším´ akné vůbec.
😉
Nos pro zastínění pleti kloubouk, stačí ´slamák´.

huxa

Nejspíše bude při nedostatečném zaschnutí lámat světlo a tím se dříve spálíš, ovšem jestli zůstaneš chvilku po aplikaci doma, nemělo by to vůbec vadit.