znacka

potřebuju poradit – jsme hrozný hypochondr a bojím se že ohluchnu :/ :/

ahoj měla jsem takový bolák v uchu, jenže jsem si ho neúmyslně rozškrábla a teď mě bolí celé ucho :/ nevíte někdo co s tím????

Nejlepší odpověď
emissarius

Jít k lékaři, jestli je to k nevydržení tak hned.
Doplňuji:
Samozřejmě si tam nic nelij, nekapej, nešťourej se tam, jen si tu ranku můžeš očistit uchušťourem navlhčeným nějakým antiseptikem.

Další odpovědi
Mirdas

Není to nic neobviklého.
Určitě zajděte k lékaři aby vám ranku v uchu vyčistil a vše bude určitě opět v pořádku. Obavu mít z ničeho nemusíte, jen tu návštěvu neoddalujte ať dlouho netrpíte jak po stránce bolesti, tak nejistoty.

da ny

Zajděte na ORL, budete moudřejší (v uchu může být např. i opar) a pomůže Vám :)