bolak

Potřebuju nějaké skutečné příjmení, které začíná „Ak…“

A tomáše akvinského nebrat! Stejně tak luboše akvárko a podobně. Dík.
Doplňuji:
A jestli někdo napíše Jaromír Akné, tak dostane proutkem.

Nejlepší odpověď
annas

D. Moldanová v knize Naše příjmení uvádí dvě:

Aksamit, Akerman(n).
Doplňuji:
Ještě další slovník: Akar, Akaronit, Akbalech, Akatu, Akulius.

Další odpovědi
www

Tady jsou:
Doplňuji:
Vypsat jsem je na mým blbým mobilu nemohl (stejně mně málem zkolaboval), ale je to Ak… tam 😉

Zdroj: www.kdejsme.cz/sez­nam/prijmeni/A

badisko

http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/Ak/hustota/ a Ak je i prijmeni ..jsou 2 jeden v Ostrave a druhy V Praglu…je mrkni na ty stranky…
Doplňuji:
Akar..Liberec 1 Brno 1 …Aker 1 praha..se tam mrkni do sezmamu je jich tam fakt hooodne..http://www­.kdejsme.cz/sez­nam/prijmeni/A

Drap

Ako, Aka oboje je příjmení v ČR

Lucijej

tak třeba: Bolak Akajík, Bolakča Akalpová, Bolak Akman

V odkazu máš všechna Přijmení od A vyskytující se v ČR:

Zdroj: http://www.kdej­sme.cz/seznam/prij­meni/A

zjentek

Jaromír „proutek“ Aktovka
Doplňuji:
nebo nějaké místní- Aksl, Akodex..

anonym

Manžele Aksamitovy take nebereš?

Matthew

Akan, Akel, Akal, Akl, Akát, Aktuál, Akorát …

marci1

Akimov.

Lucijej

tak třeba: Bolak Akajík, Bolakča Akalpová, Bolak Akman

V odkazu máš všechna Přijmení od A vyskytující se v ČR:

bolak

ja vim, ale mně se to nechce hledat(probírat) :) koukal jsem jen do googlu do našeptávače a tam mi vyběh jenom Akrman..

badisko

Takze tim naznacujes za to potrebujes nebo te to zajima ..ale nechas to na nas ?..proutkem by jsi zaskouzil ty …!! :D

bolak

No jasně, to je snad logický ne? pro mě je to ztráta času to hledat, tak prosě napíšu otázku a jdu dělat něco užitečnýho,..pak se jen za hodinu vrátim a voala, koláče.. a bez hnutí prstu. Vy za to pak dostane body který jsou k ničemu takže se to vyplatí oběma.

briketka10

já ti dám koláče !! vanilko !!

Lucijej

Ano, Ano.....proutek na bolaka! :o)

bolak

hm, zapomněl jsem napsat že to má bejt nějaký český příjmení nebo alespoň něco co je použitelný v ČR, žádný Ak-Abdul a podobně :), stejně tak Ak nebo Ako nebrat, něco co zní alespoň trochu česky, nějaké nejčastější jméno v ČR začínající na Ak....... prostě něco jako ten Akvinský, akorátže něco jinýho.. (protože ten neexistuje)

zjentek

Aksl?

badisko

Akutina…Akštejn

badisko

Akutina…Akštejn

badisko

Akutina…Akštejn