Potřebuji pedagogické minimum pro výuku na SŠ?

Chtěla bych učit angličtinu na SŠ. Mám mezinárodní certifikát FCE (jazyková úroveň B2), státní zkoušku všeobecnou z angličtiny (úrověň C1). Vzdělání mám ekonomického směru (cestovní ruch) – nejvyšší dosažené vzdělání mám ukončeného magistra.
Potřebuji si dodělat pedagogické minimum k tomu, abych mohla učit na SŠ? Nebo je to „zbytečné“ a práci získám i bez toho?

Odpovědi
verka

S anličtinou můžete být kdokoliv, nic nepotřebujete, ale záleží kdo vás přijímá. Ono lepší neumět, ale umět učit.