DandelioN

K čemu jsou body?

K čemu to sbírání bodů vlastně je?

Nejlepší odpověď
jsemjá

Pomocí bodů se rozděluje do kategorií, registrovaný, pokročilý, bronzový, stříbrný, a zlatý.

quentos

Další, kdo na sebe prásknul, že si nepřečet kodex a nápovědu. https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

anonym

Sbírání bodů je v podstatě zbytečné, ale hodnocení odpovědí pomocí palců pomáhá odpovědi pod otázkou řadit od nejužitečnějších po méně užitečné, které zůstávají vespod. To už nějaký smysl má a díky tomu je tento koncept přehlednější než třeba diskusní fórum, které toto řazení odpovědí podle hodnocení postrádá.