Harant

Potřeboval bych přeložit tuhle větu do ČEŠTINY : In 1950, the United States and Canada signed an agreement to preserve t

Doplňuji:
In 1950, the United States and Canada signed an agreement to preserve the natural beauty of the falls by not using too much of the water.

Odpovědi
beer

V roce 1950, Spojené státy a Kanada podepsaly dohodu o zachování t
Doplňuji:
V roce 1950, Spojené státy a Kanada podepsaly dohodu o zachování přírodní krásy pádů tím, že používá příliš mnoho vody.
(asi ..krásy vodopádů..)

Zdroj: Google Translate

led

V roce 1950, Spojené státy a Kanada podepsaly dohodu o zachování
(text neukončený)
Doplňuji:
ide zjavne o zmluvu o odvádzaní vôd z niagarských vodopádov:
text zmluvy z roku 1909 a jej obnovení z roku 1950 nájdete na
stránke:http://www.ni­agarafrontier­.com/riverdiver­sion.html
pod názvom:
A RIVER DIVERSION
NIAGARA RIVER WATER DIVERSION

The International Boundary Waters Treaty (1909)
The Niagara River Water Diversion Treaty (1950)
&
NIAGARA RIVER WATER DIVERSION & WATER OUTFLOW CHARTS

anonym

USA a Kanada uzavřely v roce 1950 dohodu o zachování přírodní krásy vodopádů snížením spotřeby vody.