RyanCooperX

Poslouchate před spanim hudbu na sluchátkách?

Já tedy jo ale zajímáte mě vy :)
Doplňuji:
a jakou? To me zajima ze vseho nejvic.

Nejlepší odpověď
briketka10

ne hudbu poslouchám přes den a
před spaním si dávám běžně dva,
nebo i tři filmy pěkně hustý a ještě
se k nim pořádně nadlábnu nešla
bych spát s prázdným žaludkem 😁

Další odpovědi
anonym

Když nemůžu usnout, poslouchám relaxační hudbu, pak usnu raz, dva 🙂
U hudby, kterou poslouchám k práci přes den by se teda asi usnout nedalo.

arygnoc

sluchátka bežne nepoužívam vôbec – možno preto mám i výborný sluch.
keď idem spať, požadujem samé T – ticho, tmu, teplo.

keď idem iba do postele (čítať, alebo sa venovať iným aktivitám), tak mi hudba ako pozadie nevadí, väčšinou jazz.

Awe

No hudbu zrovna ne ale bohužel jsem tak zdegeneroval že bez filmu neusnu.Takže chodím spát pouze s nějakým filmem

Heleave1

Ne, uškrtila bych se na nich. Pustím si CD a většinou to co poslouchám běžně punk, punk rock. A nebo muzikály podle nálady a stavu myšlení. Přeci jen jsem občas romantik :D

Questman

Nightcore, ale jenom když jdu z pařby, protože bych byl jinak deprimovaný že už nepařím a takhle jsem na place do poslední myšlenky dne :3

bluehorse

Jinak bych snad ani neusnula.Poslouchám mé oblíbené písničky:
A thousand years, Girl on a fire, NewYork, Feel this moment, Roar, Burn.....

Luciet

Poslouchám, ale ne vždy.
Doporučuji si nastavit režim spánku.