Lucie.G

Poslední dobou se mi seká mobil poraďte

Mám mobil Samsung Galaxy ace 2 vždy jel v pořádku ale poslední 3 dny se seká a to mám paměť ještě volnou 1,23/2, 54 Gb a RAM 354/624Mb aplikace stažené mám 4.Když se sekne tak ani vypnout nejde takže vyndám baterku a hnex jí dám zpět a zapnu mobil.Prosím poraďte

Odpovědi
MyOtherSelf

Zkus stáhnout aplikací CleanMaster a nebo si ulož všechny důležité věci a dej tovární nastavení..

ptáč

Sekání systému v Samsungu je jako houser v zádech. To se seká. Jestli je v čase nepřítomnosti odpovědi dostatek paměti, je možné, že probíhá nějkaká jiná úloha /task schedule/, třeba odesílání fotek na google účet. U aplikací, které nejsou hry ale může jít o zápisky, notesy, by mohlo jít o automatické zálohy spojené s jinými úkoly vyžadující výpočet procesoru. No, tak tam jsou 4 stáhnuté aplikace. Mě to blblo při asi 70ti aplikacích. Poslední stáhnuté aplikace byly angličtina – Speak English Daily a mnoho podobných. Ke zpomalení odezvy systému připočtu spuštěnou aplikaci Avast! která je připojena online a využívá v pozadí mnoho prostředků procesoru. CCleaner, ani Clean Master Phone Boost není žádnou výhrou, protože namísto používání telefonu koukáte na pracující čištění čehosi. Uvolnění dočasné paměti je zbytečné, někdy nežádoucí. Dá se to někde dočíst, že to nejsou Windows, pracuje to jinak. Ten čisticí program Clean Master je dobrý pro rychlé vymazání dočasných souborů, není zákonem ani pravidlem, že je vymaže. Zůstávají tam, protože aplikace neví, co tam máte nainstalované a co lze smazat. Třeba nesmaže dočasné mp3 anglických slovíček v aplikaci Naučte se Anglicky a i jiné. Clean Master běží stále a počítá, používá prostředky. Takže s čisticím prográmkem pracuji tak, že ho po použití odinstaluji a nainstaluji, až uznám za vhodné.
Upravit zálohování fotek a synchronizaci všelijakých kontaktů do úložiště google a to tak, že se nastaví, že odesílání nových videí a fotek bude při WiFi a při napojené nabíječce. V tak malém mobilu by nemělo být nainstalováno víc antivirů, tak je tomu i v PC. Víc na http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/problem-s-mobilem-9
Tapeta která je pohyblivá, zpomaluje odezvy.