Seznam.cz

Poslední dobou běží ve Windousu unsecapp.exe. Jaký to má význam, kdo to spouští a jak se toho zbavit?

Z info na netu jsem se nic zvláštního nedočetl, otevírání souborů ve složce v poznámkovém bloku mi také neříká nic, Process Hacker také nic, Avast říká že žádný vir neobsahuje, a OllyDbg to je čtení pro ajťáky. Soubor je v System32\wbem
Doplňuji:
Samotný název unsecapp budí hrůzu, protože je to unsecurity application, nebezpečná aplikace. Mám podezření na to, že ho spouští Avast. Bohužel ověřit to nemůžu, protože Avast v msconfig nejde zakázat. Defender hlásí, že unsecapp nespouští systém. Takže to dělá někdo jiný. Něco to z počítače odesílá. Teď schází přijít na to, jak tento soubor/aplikaci zakázat. Já ten systém musím mít pod kontrolou a ne aby tam někdo něco montoval.

Nejlepší odpověď
anonym

Je to systémový soubor (součást) Windows, spouští jej systém..
Proč se „toho“ chceš zbavit?

Další odpovědi
led

Podľa informácií sú to programátorské „zadné vrátka“
Unsecapp je súčasťou systému štruktúry rozhrania WMI
bližšie:
http://www.ne­uber.com/taskma­nager/process/un­secapp.exe.html?ut­m_expid=46057063-54.NBJvyD-qR5S3f6nm6lunwA.0
http://www.co­deproject.com/Ar­ticles/10539/M­aking-WMI-Queries-In-C

Emefej

Domnívám se, že unsecapp.exe je normální součástí onoho OS.

badisko

pouzij toto… System explorer … http://systemex­plorer.net/cs/ kzdy soubor ci proces bezici v PC muzes online analizovat … u kazdeho procesu atd ..mas napsano pod co patri a kdo ho vyzaduje …je zde take moznost soubory a jednim kliknutim nahrat na virus total … a mnohem vice

Lamalam

Ten program je normální součástí Win.