Avatar uživatele

Poslanecká sněmovna

Dobrý den,
chci se zeptat, pokud PS rozhoduje o přijetí zákona musí být 1/3 poslanců přítomno v PS? Tedy 67 poslanců.
Děkuji za odpověď, nebudu se zlobit o nějaké doplňující informace navíc,

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Zde jsou nějaké letáčky http://www.psp.cz/…


Avatar uživatele

ano, čl. 39 - 53 Ústavy
legislativní proces http://cs.wikipedia.org/…

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2541
Zlatý Drap 1618
Zlatý quentos 1249
Zlatý ivzez 657
Zlatý mosoj 649
Zlatý gecco 618
Zlatý hanulka11 566
Zlatý led 556
Zlatý marci1 513
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.