RQLM

Poraďte prosím verš na svatební oznámení

Potřebuji pomoct, internet je plný odporných kýčovitých veršů, a tak nevíme, jaký vybrat… a samotné nás nic nenapadá 🙂 prosím o konkrétní verš, ne odkaz někam, kde jich je milion. Děkujeme.

Nejlepší odpověď
venkovan

Touha je silnější, než pud sebezáchovy.

Časem poznáš.

Ale protože si poradit nedáš, jako všichni muži, co ten pud sebezáchovy ztratili, tak zkus utéci od verše, a zaměř se třeba na nějaký citát.
Ale dle mne nejlepší je to, co oba sami cítíte a na svatební oznámení to vyslovíte několika slovy. zapomeňte na rady na internetu, v knížečkách, vemte si velký papír a pište co vás oba napadne. Stačí krátká větička, citát apod. Tak mne te´d napadlo.
„S poctivostí možná daleko dojdeš, v dobré rodině nepřízeň lépe překonáš.“
„Držte nám palečky do diamantové svatby.“
No když budete pár dní něco tvořit sami, vypadne něco kvalitního. Vsaď staré bačkory budoucí tchýně, že mám pravdu.
Někdy je méně více

Další odpovědi
Andělé

Každý z nás je anděl
s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,

musíme se obejmout ..

Chytil jsem motýla – zahynul.
Utrhl jsem květinu – zvadla.
Poznal jsem, že všeho co je krásné
se mohu dotknout pouze srdcem.

John Lennon

Spolu zmoknout, spolu se smát,
v dobrém i zlém při sobě stát,
spolu tvořit jednu bytost,
spolu přežít hlad i sytost,
spolu kráčet jedním směrem,
být milencem i přítelem,
být tím, kdo věrně čeká,
být tím, kdo se nepoleká,
svěřit srdce do rukou tomu,
kdo stojí po tvém boku.

anonym

Něco vybereš třeba tady.Jde sice o odkaz,ale dá se vybrat,některé jsou pěkné.

Zdroj: http://www.sva­tebka.cz/verse-na-svatebni-oznameni.html

Bičiště

Pro tuto radostnou událost mě nic nenapadá,jsem natvrdlý, však mám zde po roce jenom 1000 bodů, ale v životě lidském přichází i smutné chvilky a třeba se vám někdy bude hodit: Sdílím s Vámi Váš žal, nebožku jsem taky znal.

IK

Láska je zázrak zázraků,
která je tady od věků.
Sníme-li o tom zda vydrží,
vytrácí se už do dveří.