Jasmina

Poraďte prosím „originální název“ pro novou mezinárodní seznamku.

Chtěla bych Vás (všechny kreativní nadšence) poprosit o vymyšlení originálního názvu pro mezinárodní seznamku. Případně návrhy, co Vám, na již fungujících seznamkách, chybí. Předem děkuji za jakékoliv příspěvky.

Nejlepší odpověď
anonym

Sebelepší název je k ničemu na přecpaném trhu a navíc v době hluboké recese.
Z čeho bys financovala provoz? Pokud počítáš s poplatky, nikdo se tam nepohrne, protože je už dost bezplatných a navíc majících léta vybudované renomé.

Za celou dobu registrace vkládáš samé komerční dotazy a ani jednu odpověď – pleteš si poradnu s inkubátorem podnikání, čímž soustavně porušuješ nejen pravidla, ale i základní princip poradny.
Raději se obrať na weby k tomu určené, např. odkaz ve zdroji:
Doplňuji:
ad Katherina, když ses teprve dnes registrovala, musela jsi odkliknout závazek s dodržováním zdejších pravidel, kde se mimo jiné jasně uvádí:
Zneužití komunity
„Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu.“
http://www.od­povedi.cz/kodex

P.S. Stačí jediný náhled do profilu tazatelky, aby prokázal pravdivost tvrzení

  • 7 otázek téhož podnikatelského charakteru, 0 odpovědí.

Toto je poradna a žádná chatovací sociální síť.
Dle čeho posuzuješ po jediném dni návštěvnost, když ani nevíš, že je zde už
24 641 aktivně registrovaných uživatelů.

Zdroj: http://www.pod­nikatel.cz/

Další odpovědi
nonnel

Seznamku jsem nikdy nepotřeboval. Co takhle „Jdu do toho“?

Katherina

Nedá mi to a musím reagovat na odpověď Dr.Axla – dotaz uživatele Jasmína mi nepřipadne jako komerční. Neuvádí zde odkaz na žádné webové stránky (narozdíl od jiných dotazů a odpovědí, které jsou zde naportálu), ani neuvádí jména firem. Co se týká porušování podmínek – nic z toho co je výše napsáno v dotazu uživatelky není v rozporu s podmínkami vkládání dotazů zde na portálu. Pokud je zde více takových negativních lidí jako jsi Ty, nedivím se, že je zde tak malá návštěvnost. Já osobně tyto stránky doporučovat nebudu. P.S. – odpovědi uživatelky jsou u několika dotazů.
Doplňuji:
ad Dr.Axl: „Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu.“
http://www.od­povedi.cz
Ona žádný odkaz ani nabídku zde neuvádí (narozdíl od jiných dotazů a odpovědí, kde jsou dokonce napsány odkazy na webové stránky ). A že by měla z dotazu nějaký osobní nebo finanční prospěch?? Co to tady píšeš ? Nic z toho tam ona neuvádí. Pořádně si přečti dotaz. Chtěla jen znát nějaký název seznamky. Úplně jsi to všechno obrátil. Příště si prosím rozmysli, jak zareaguješ.

anonym

Podnikatelské soukromé dotazy a jmenovitě „osobní prospěch“ – to není dostatečně srozumitelné? V odkazu je i další text kodexu, je třeba číst komplet!
Na jiných poradnách podobné „soukromničení“ rovnou mažou jako závadné příspěvky.
A žes ani nedementovala svou lež, že prý jsou nějaké odpovědi u „několika dotazů“?
Projdi si laskavě ostatní dotazy tazatelky, na nováčka se planě durdíš (pakliže se nejedná jen o stínový a účelový profil).
Nechtěla znát název stávající seznamky, zjevně loví rozumy – ostatně u jednoho z předchozích dotazů se jí dostalo přímo reakce, zda se podělí o následný zisk – viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/reklamni-slogan-na-slovo-prace-claim-motto-kdo-je-napadity-a-poradi-dekuji
P.S. Tvůj odkaz je nefunkční.