ATLAS.CZ

Poradíte prosím nějakou dobrou seznamku?

Již jsem jich pár vyzkoušel, ale vždycky po domluvení schůzky druhá strana neprišla a já už jim začinám nedůvěřovat…

Poradíte nějakou, kde jste fakt spokojeni anebo jste tam našli spřizněnou duši?

Nejlepší odpověď
iceT

Raději běž někam mezi lidi, na seznamce nikdy nevíš, s kým si píšeš.

Další odpovědi
tatanka

Na seznamku bych moc nespoléhal, sám vím z hovoru jedné mé známé, že se ženy seznamováním chodily vlastně najíst a napít zadarmo a samozřejmě z toho další schůzka nikdy nebyla. Raději bych volil koncert, divadlo, knihovnu nebo něco z Vaší oblasti zájmů.

Arne1

Dá se, ale…
Bohužel, ženy se tam většinou chodí pobavit a pokecat.
Ale občas něco vyjde. Zkusils rande.cz a stesti.cz ?

anonym

pozor na seznamky, hlavně ty zahraniční. Často fungují tak, že profily jsou smyšlené a vkládá je tam sám provozovatel. Hned od první registrace vás nutí k pravidelným platbám v řádu tísicikorun měsíčně a snaží se vás k tomu motivovat tím, že vám hned píší jménem zcela smyšlených dámských profilů. Je to standardní praxe fungování těchto seznamek, není to nic neobvyklého takže pozor na to. Ostatně snadno to poznáte podle toho že zprávy které vám přichází od údajných žen jsou napoprvé až nečekaně frivolní a to přesto, že jste do svého vlastního profilu nevyplnil ani vlastní fotografii takže o osobním sympatiím a otevřené konverzaci ještě ani neexistuje sebemenší důvod.