nesnasims

Poraďte pls nějakou fakt dobrou komedii u které se pořádně zasměji

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na další doporučení.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=komedie&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
anonym

Koukni na záznamy z ČT z poslední doby.To ti byla taková komedie…

SonsyMite

Hry od Járy Cimrmana. Jsou všechny srandovní i referáty u nich.

anonym

To nejde tak lehce specifikovat. Záleží na tom, jaký druh humor preferuješ. Buď honičky ala Chaplin nebo třeba spíš slovní humor, parodie.

štamgast

Johnny English, Hospoda díl Pes nebo Stávka (Youtube), Simpsonovi, Chalupáři, nějaké komedie s Vlastou Burianem, Anděl na horách, Dovolená s Andělem… Nebo si pusť na Youtube přebrepty reportérů nebo herců atd.

LaDy MuSiC

Mistr Bean na prázdninách, Božský Bruce…