Avatar uživatele
Loreta

Poradte mi prosim,jak uzdravit maminku,aby se zase usmivala?

Je zamlkla,unavena a chci ji pomoc,aby byla zase vesela jako drive.Je to uz dva roky co tatka umrel a mamka se celkem zmenila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, dědapetr, franku před 4759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Tvoje Maminka tvého otce milovala a hodně ju to dostalo že jí zemřel proto se tvá maminka tak chová .Chce to čas vem občas maminku na procházku,do kina ke známým zkrátka se jí ted musíš hodně věnovat uvidíš že se to spraví.Kdybys bydlela kousek přijela bych za tebou a rozesmála tě (známý mě dali přezdívku smíšek protože se furt usmívám 🙂 )pokud je unavená může to mět i z práce člověk když ráno vstane a večer se vrací dom z práce je rád že je rád "vlastní zkušenost"uvidíš že se to spraví držím ti pěstičky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
franku

Musíš ji dělat radost.Čas léčí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nnn1

Když to trvá již dva roky, tak pokud:
nechodí moc ven; nebaví jí věci, které dříve ráda dělala; propadá pocitům zoufalství, beznaděje, ztrátě radosti, evergie a vůle a dalšími projevy na str. http://paveldan­ko.com/deprese/
tak jde O CHRONICKOU DEPRESI – lidé jí stále moc nerozumí, a mimo jiné si myslí, že jí trpí jen ti, kteří mají sebevražedné myšlenky.

Radím vám, aby ŠLA K PSYCHIATROVI.
Nejspíš to zní hrozně říkáte si možná: „Moje mamka není blázen a nepatří do blázince“.
Pravda – neříkám že je blázen – jen menšina lidí, kteří chodí k psychiatrovi, tak si myslí něco, co není skutečnost (nebudu to dál rozvíjet pouze vložím odkaz – http://www.schi­zofrenie.psycho­web.cz/)

Psychiatr jí možná pošle k psychologovi – a potom se odvodí, jestli bude potřeba, aby užívala nějaké léky, nebo bude stačit, když nějakou dobu bude chodit k psychologovi.....

Pokud by jste mi napsala (v mém profilu), nebo dala na svém profilu možnost poslat vám zprávu (třeba jen dočasně), tak vám napíšu, například vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek