Avatar uživatele
Registrovaný

Jak ozdravit naši společnost?

Myslíte si, že téměř všem našim politikům, kterým nejde o blaho a budoucnost lidí v naší vlasti, ale jen o jejich zájmy a jejich obohacení, by měl být zabaven nezákonně získaný majetek a oni sami by měli být potrestáni jak za nehájení zájmů občanů, tak za rozkrádání a mrhání penězi, tj. vybraných daní od firem a občanů tohoto státu?
Myslíte si, že politik, který jedná tak, že nehájí budoucnost nás a našich potomků tím, že nechá na naše území pronikat nám nepřátelsky založené lidi, např. muslimy, by měl být okamžitě ze své funkce sesazen a za své jednání souzen?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Myslet si můžeme cokoli. Má to ovšem jeden háček. Může to být pouze zbožné přání. K takovým krokům chybí legislativa a politická vůle napříč politickým spektrem

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Víte jak dosáhnout toho, aby byli všichni lidé šťastní? Popravíme ty nešťastné.

(Toto údajně řekl Stalin)

Jednoduchý recept na vylepšení společnosti neexistuje, jednoduché recepty většinou skončily strašně špatně. Já souhlasím s tím, že každý včetně politiků, komu bude prokázán trestný čin, by měl být potrestán.
Co se týče problému islamizace Evropy, tak si myslím, že bychom měli zůstat věrní vlastním zásadám a vyjádřit se u voleb.


Avatar uživatele
Bronzový

.....měl být zabaven majetek, .....měl být potrestán, . . . . rozkrádání. . . . . mrhání. . . . Nevím, jak byste si to ale představoval. Pokud v současné době víte (nebo si to myslíte), že někdo něco ukradl, zproněvěřil, apod., můžete na něj podat trestní oznámení. Následně se jedná o práci policie a následně soudu. Jenže je tu taková "drobnost" - důkazy. Naše společnost si zakládá na tom, že jsme právním státem (přes početné nedokonalosti). K tomu, abychom někoho mohli za něco soudit je potřeba 1. aby dotyčný něco porušil a 2. aby to někdo oznámil. 3. někdo to musí vyšetřit. Představy některých lidí, jakože si dav řekne: "politici jsou zloději", a za týden už s nimi probíhá soud, jsou jak vystřižené z nějaké dystopie. Tohle se děje pouze v době revolucí a rozhodně to není cestou k tomu "ozdravení společnosti".


Avatar uživatele
Stříbrný

Zavedením demokracie?

To by mělo tyto výhody*, ale zároveň i spoustu nevýhod:D

*)"okamžitě ze své funkce sesazen a za své jednání souzen"


Avatar uživatele
Stříbrný

jenom nová válka smete všechny nezdravé lumpárny mocipánů a vše od nova jako v 1945...práce bude, plná zaměstnanost a perspektiva bude...a ta válka buší na vrata


Avatar uživatele
Bronzový

kde niet žalobcu, niet sudcu.....to je naj problém celého bývalého čs

to vám vážne od revolúcie moslimovia ničia život? okrádajú vás? ubližujú vám a vašim blízkym? nechajú zločincov na pokoji a ešte sa s nimi bratríčkujú? berú vám majetok alebo vám zobratý nevracajú?

toto je pre mňa neskutočné (hoci sme sa učili, prečo je to tak): na slovensku je extrémna policajná a vojenská kriminalita, súdy a zdravotníctvo viac škodia než pomáhajú, školy padajú deťom na hlavy, náckovia beztrestne bijú a vraždia, ožrani zabíjajú rodiny a chodcov, ľudia jedia odpadky, berú almužnu a je im to fuk........ale najhorší sú moslimovia, arabi, sýrčania a samozrejme nemci, rusi a američania...jasné, to dáva perfektný zmysel *koniec irónie*

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

Štoura

Pro "Šídlo" :
Znám jednoho Araba, bydlí v Holýšově a jmenuje se H. Mayah. Nepoznal jsem hoší charakter: byl agentem StB, za to dostal stání příslušnost a postupy ve fabrice, kde, přesto že vůbec nic neuměl, "pracoval". Mimo StB donášel všem politicky i personálně vlivným lidem. Kdo ho znal, včetně jeho nadřízeného, se ho obával. Jednou mi jeden kolega z BRD vyprávěl o jeho několika pobytech v arabských státech, jeho hodnocení Arabů: zbabělí zrádcovský a líní lumpové. To k jejich charakteru.
Ne všichni utečenci musí být vyloženě náboženští fanatici a potenciální teroristé. Ale : oni sami nám za přijetí budou líbat ruce, ale nedá se počítat s tím, že se začlení, budou pracovat a dodržovat naše zákony. Podstatná část z těchto zůstane na okraji společnosti (jako dnes Cikáni) a hlavně jejich potomci to nepřekousnou. Myslíte, že tito se budou chovat vůči nám mírně a zákonně? My budeme v jejich očích ti, které je nutno ve jménu Aláha likvidovat.
Pseudohumanisti a ti, co dnes neví, jak asi bude vypadat zítřek nebo to ví, ale mají teplé místečko na ministerstvech či vládě a sráží paty před nezodpovědným Bruselem, ti připraví našim dětem (vnuci už v české kotlině nebudou) nádhernou bu-bu-budoucnost. Děkujme jim !!!

Avatar uživatele
Stříbrný

Agneta

K demokracii se v současné době - jen přibližuje - Švýcarsko:DD
Ostatní "demokracie" jsou jen "na papíru":DDD

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3815
Zlatý Drap 2281
Zlatý led 1646
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 866
Zlatý mosoj 845
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.