VIKTORIÁ

Poradte mi nejaky emotivni a zajimavy film prosim.

Prosim poradte mi film, ktery hodne zaujme.Neco jako Jmenuji se Khan. Dekuji;)

Nejlepší odpověď
anonym

U mne vede od Kiplinga, podle stejnojmenné knihy, Zelená míle.

Další odpovědi
quentos

jsem na tom stejně jako česílko.
Do kategorie „emotivní a zajímavý“ patří zcela určitě ještě „Kuře melancholik“ v režii Jar. Brabce podle stejnojmenné knihy J. K. Šlejhara. http://www.csfd­.cz/film/906-kure-melancholik/

manon

Vzpomínky na Afriku, Sedm let v Tibetu, Zaříkávač koní, Dobrý Will Hunting, Anna a král…

iceT

Ten nejlepší.

Araxis

Bez dcerky neodejdu,Zachrante vojína Ryana,Pearl habor