Nikkol

Poraďte mi jaká zrnková káva je fakt dobrá.

Nejlepší odpověď
mosoj

Výběrová směs. Je vybraná ze všech koutů.

To je těžké každý máme jinak mlsný jazyk.

Další odpovědi
tom004

Jihlavanka a Jacobs,obě granulované.

Jikra

Těžká rada,každý ty chuťový pohárky máme nastavený jinak.
Nejlepší je se s tím popasovat tak že si stoupnete v supermarketu před regál s kávou a postupně to zkusíte třeba zleva do prava.
A to by bylo abyste si tu svojí značku .nenašla

anonym

Jihlavanka!

Jakub Tlapal

Mně zatím ze všech káv, které jsem ochutnal, nejvíc zachutnala káva Zlatý český ručičky, která se prodává v dárkovém balení ve tvaru kanystru. Je to směs 70% arabiky a 30% robusta a na chuť je skvělá. Je to první káva, kterou vypiju bez cukru a to je co říct 🙂 .

lindicka4478

Nám doma dost zachutnala zrnková káva mamma lucia a docela jsme si na ni i zvykli. Je to jasně trošku dražší než to co se dá sehnat v supermarketu, ale dle mě to prostě není o tom kolik to stojí ale jak to zejména chutná, víme?

Cizecek.M

Ahoj, co vím, tak skvělá nabídka kávy, zrnkové i mleté, je na shopu Oxalis. Znáš ten shop?