alenad

Které z aut, jejichž značky viz níže, je nejlepší, chci-li vyšší auto s pohodlnějším nasedáním a co nejmíň poruchové?

Audi a3, Citroen C3, Ford Focus, Kia Carens, Honda Jazz, nebo Mazda 6, Mazda 2–3 a Oktávka? Moje kritéria: nechci nízké, chci pohodlnější nasedání, takže vyšší a nejmín poruchové, hlavně elektronika. A mohlo by mít vyhřívání předních skel. Pokud mi poradíte nějakou stránku na vygenerování těchto parametrů, budu vám neskonale vděčná 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

všechny vozy jsou nízké, vyhřívání předního skla má jen Focus. Mám Focus 2000 a Hondu Jazz 2009 a max. spokojenost.

Další odpovědi
gecco

…stránku na vygenerování těchto parametrů…
Takovou stránku má každý prodejce – výbavu si navolis…
Z uvedených je zdaleka nejlepší Mazda 6 – ale taky nejdražší…
😉

anonym

Mazda CX 3

postcd

nerozumím tomu ale slyšel jsem, že některá asijská auta bývají méně poruchová. Někdo tu kritizoval Kia Carens, pak zbývá ta zmíněná Honda a Mazda. Spíše bych se na názory ptal na automobilovém fóru.