Nikoltyna

Co mám nakreslit na zeď??

Máma mi dovolila něco nakreslit na zeď ale nedovolí mi nakreslit oběšence…nechci mít na zdi nějaké kytičky…poraďte něco mírně morbidního ale aby to matka schválila prosím…

Odpovědi
Pájo

Co tam dát jednoduše reliéf hřbitova? ;)

NellyP

Co třeba kostru? neni zas tak morbidní patří do biologie člověka :) :D

Mirdas

Zda na tom trváte, podívejte se a vyhledejte si obaly hororových knih, nebo filmů na DVD.
Některé jsou opravdu povedené, vy si splníte sen a mamince se námět možná bude i líbit.

anonym

Tady jsem ti našla něco, můžeš si to tam obšlehnout, zvětšit…
http://sibalka­aa.webgarden.cz/ru­briky/gothic/kres­lene-take-gothic-obrazky:2
Doplňuji:
ještě mám nápad, líbí se mi kostitřas, vypadá to skvěle, to není kostra, to je jízdní kolo, dej si to do vyhledavače, anebo vzducholoď

Akzeret

Sice je to mimo tvé požadavky, ale kamarádka měla přes celou zeď (celkem malou, pokoj ve tvaru dlouhý obdélník, tak na té menší) západ slunce. ,,Vpředu" byla pak palma a na palmě dvě opičky. Vypadalo to moc hezky. U toho 3 poličky v barvách zapadajícího slunce a zbytek pokoje už opravdu mírný, zbylé zdi pak byly světloulilince žluté a nábytek do bíla. Krásný studentský pokoj ;)
K tvým požadavkům: souhlasím s NellyP. Zkusila bych propracovanou kostru a jakoby vzadu cestu ke hřbitovu. Ale chce to nejdřív pořádně vypracovat na papír a jde jen o nápad ;)

Kelt

Když máš k dispozici zeď, tak na ni nemusíš malovat, ale můžeš nalepit nějaké plakáty, dát puzzle, obraz atd. To, co budeš mít, tě bude nějakou dobu charakterizovat. Tví přátelé budou chodit k tobě do pokoje a dívat se na to, co bude na zdi a budou tě s tím, co bude na zdi ztotožňovat.