Jamajka

Poradíte, prosím, nějaký podobný film?

Chtěla bych si stáhnout nějaký film, jako je Osamělý jezdec. Akční western, dobří herci a délka… Takovej průměr (asi 2 hodiny). Znáte nějaký podobný? Jen ne Vinettoua :D. Děkuji za odpovědi :).

Nejlepší odpověď
iceT

Wild Wild West,Kovbojové a vetřelci,Jonah Hex
http://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/?ty­pe%5B%5D=0&gen­re%5Btype%5D=2&gen­re%5Binclude%5D%5B%5D=­1&genre%5Binclu­de%5D%5B%5D=19&gen­re%5Binclude%5D%5B%5D=­&genre%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Btype%5D=2&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&y­ear_from=&year_to=&ra­ting_from=&ra­ting_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&screenwri­ter=&author=&ci­nematographer=&tag=&ok­=Hledat&_form_=film

Další odpovědi
klumprt

Osamělého jezdce jsem neviděl. Mně se z westernů hodně líbili Nesmiřitelní (1992) s Clintem Eastwoodem. Johny Depp hraje taky ve westernu Mrtvý muž (1995), ale tenhle film může někomu připadat jako dost divný. Legrace byla u Nespoutaného Djanga (2012), taková tarantinovská. Pobaví i Opravdová kuráž (2010). Typická americká řachanda je Všechny cesty vedou do hrobu (2014).