sarinks258

Poraďte prosím romantickou komedii,co se podobá filmu protivných sprostých holek?

Ahojky.Poraďte mi prosím nějakou romantickou komedii nebo film,kterému se podobá filmu protivných sprostých holek 1 a 2.:-))Víte takové to dívčí drama 🙂 Předem díky za odpověd.(:

Nejlepší odpověď
briketka10

nevím, jestli jsou všechny romantické :

Zase ona!, Zkus mě rozesmát, John Tucker musí zemřít, Hon za svobodou, Šílená/Krásný, Jak na holky, Ramona, Pusinky, Rebelové, Na vlásku, Adam a Eva, Poslední píseň, Divoké kočky, Šílený rande, Stále a navždy, Zbouchnutá, Vezmi mě zpátky,On je fakt boží,Na tuhle nemám,Láska podle předlohy, Studentka, Ledové sny,

Další odpovědi
iceT

Vepište odpověď…

Dívčí války (TV film) (2009)
Divoška (2008)
Královna ročníku (2007)
Co ta holka chce (2003)