jirka F

Poradíte nějaký film který teď vzniká s nějakým úchylem?

Nebo třeba i filmy které už vznikli?

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Rokio

Lolita

Další odpovědi
aliendrone

Myslím, že se brzy začne natáčet velkofilm „Hapiky a Zelenského anál“ aneb „Sága o rektálním alpinismu“. Ateliéry Barrandov slibují bezprecedentní výpravu (celé lopaty kokainu v konečnících aj.) i počítačové triky. Máš se na co těšit, BOHUŽEL film bude mládeži nepřístupný. ;) :D :D

Filip84

Dej podnět, nějakým filmovým ateliérům, třeba 목란, nebo Barrandov, tady máš úchylů s úchylkami, a tedy i úchylárnami, celý zástup: Rokio a Ty, a ty vaše životy plné naivity, smrti, sebevražd, úchláren. Lgee & strachy z toho, že bude bezdomovec, shánění dalších bezdomovců do party, nulová zodpovědnost, neplacení zdravotní pojišťovně, dluhy: když by se toho ujal dobrý scénárista, tak protože ona skončí hodně, hodně špatně, tak z toho by byl trhák, to mají lidi rádi, takové Kino!

No, a náš minimálně sedmictihodný troll a hater, to je taky na samostatný širokoúhlý film: takoví „zapadlí vlastenci“ mají oblečky rádi, takže oni by ho oblékli podle jednotlivých postav: za lékařku, za blba národného, za trolla proukrajinského, za trolla protiukrajinského, atd. atd. V jeho životě taky bude radosti, jak rychlosti v cikánském kolotoči, že jo, protože kdo by se s ním, taky, na živo stýkal, že. Když by se tomu udělalo dobré arrangement, tak by bylo v kinech natřískáno! 🙂