Tatoolee

Poradíte mi prosím název filmu podle popisu děje níže?

Vim dej filmu, ale nevim nazev a nepamatuji si ani obsazeni ☹
Zena zije v americe v nejakem velkem meste…asi New York a pritel ji pozada o ruku…ona souhlasi, ale je vdana a on to nevi. Jede do rodneho maleho mestecka za byvalym at se rozvedou. On ji to komplikuje ptz od nej odesla beze slova a uz se neozvala. Hadaji se a tak a nakonec se k sobe vrati.
Uz si pamatuji jen to, ze ten byvaly manzel bydli v dome u jezera a jezdi porad na lodce na jezero. A ze jak tam ta zena travi cas a snazi se ho donutit k rozvodu tak jdou na nejakou mistni slavnost…kazdy ji tam zna. A myslim, ze taky hraji kulecnik v nejake hospudce. Pak se polibi, pohadaji a on ty papiry podepise. Ona zacne planovat svatbu ale samozrejme k ni nedojde. Je mozne zevtam hraje Jennifer Aniston…nebo herecka tohoto typu

Nejlepší odpověď
ratava

Zkusím http://www.csfd­.cz/film/8965-holka-na-roztrhani/gale­rie/?type=1, třeba… ?

Další odpovědi
marci1

Promiň, ale takových filmů jsou stovky, ba tisíce. Pokud film nepopíšeš podrobněji, tak nikdo nebude znát odpověď. 🙂

Kura

Tak jestli někdo uhodne název filmu dle tvého popisu, osobně mu zajedu poblahopřát.
😁