RadanKral

Poradíte mi někdo nejlepší internet v Praze – Chodov?

Odpovědi
Edison

Otázkou je, co je „nejlepší“. Pro někoho nejlacinější, pro jiného nejrychlejší. Nejrychlejší download? Upload? Co FUP? Kombinace všeho… Výběr je pestrý, jen si vybrat.

SimonkaPony

Dobrý den, záleží na přesné adrese. Pokud bydlíte v paneláku, tak je možné, že tam bude pevné připojení kabelem. Jestli jde o rodinný dům, tak spíš bezdrátový internet. Zkuste mrknout na www.porovnejsito.cz. Je to srovnávač poskytovatelů internetu po celé ČR. Já díky němu našla optický net za lepší cenu než daný poskytovatel uvádí na svých webovkach.

ivzez

Souhlasím s Edisonem, pod obratem „nejlepší internet“
se pro každého může skrývat něco jiného.

Pro mne je důležitý objem dat (limit FUP) a nízká cena.
Rychlost pro mne není rozhodující.

Mc Merkurion

… v OC, tam je zadara …

Edison

Jak píše Ivzez. Pro mě je zase důležitá rychlost a FUP, cena je pro mě podružná. Ještě hledám výhodný down/up…