Kukulisak

Poradíte mi jaký obor si vybrat buď Instalatér+elek­trikář silnoproud nebo Automechanik+au­toelektrikář

Poradíte mi jaký obor si vybrat buď Instalatér+elek­trikář silnoproud nebo
Automechanik+au­toelektrikář

Odpovědi
Edison

Neporadíme. Nic o Tobě nevíme.

elkon

Tvůj dotaz nechápu. To si musíš vybrat sám, podle toho, co tě zajímá a jak jsi zručný.

dr.luha

Béčko je vhodný jenom pro podnikání. Být jako zaměstnanec je nádeničina.

Jiří Bohumil

V životě více uplatníš instalatér+elektro silnoproud. Můžeš využít i jako OSVČ, tak i jako zaměstnanec a nakonec i v soukromém životě to není „k zahození“.
Pokud máš volbu, doporučuji. Proč? Koukni na můj „profil“. 🙂