Petr K

Poradíte ještě jednou?

Jde o tyto otázky. Tazatel vložil opakovaně, překopírovala jsem, on místo k doplnění původní otázky vložil tuto.

Původní otázka
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vystehovani-po-najemci

Poradíte, jak vyřešit vystěhování nábytku dle popisu?

Další otázka – překopírovala jsem do první otázky, aby bylo vše v jednom.

upřesnění otázky ohledně vystěhování a doplatku?

Omlouvám se. Otázku jsem položil, že se to týká mě. Jedná se o neteř. Ta babičku vyhodila na ulici v říjnu, kdy si jí dcera, moje přítelkyně, vzala k sobě. V sobotu zemřel babičky manžel, který bydlel u neteře v domě. Nábytek byl babičky a dědy splečný a ted neteř chce do vánoc vše vystěhovat. Taky chce po babičce nájemné, které tam platili, dokud se ten nábytek se nevystěhuje. podáno slovy: okamžitě..... Nemají s neteří žádnou dohodu, jen ústní. Otázka zní: má neteř nárok po babičce vymáhat nájemné, když tam už 2 měsíce nebydlela? Může neteř vystěhovat nábytek, když do se to do vánoc nestihne? To se taky nestihne, neboď všichni pracujeme a neteř bydlí 120km od nás. Děkuji za odpověď. Petr

Odpovědi
Drap

A s čím? Nikdo netušíme na co se ptáš.

anonym

Asi chce ještě nějaké odpovědi k http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vystehovani-po-najemci