Poradí mi někdo z Vás, co si vzít na 3 dny na uvaření v přírodě?

Momentalne jsem z toho vedle,nebot nechci polevky v sacku ani jine podobnosti.De­kuji,urcite si vyberu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Teď v zimě? No určitě hodně teplou deku :D:D
Taky bych doporučoval seznam restaurací v místě pobytu.
A nezapomeň sebou vzít notebook, abys tu byla s námi :D

Další odpovědi
Radak

  1. den: kuře nebo špekáčky, chleba, rýže(předvařená)
  2. den: Lanšmíd s rýží(předvařenou)
  3. den: špagety, kečup, sýr

Snídaně: ovesné vločky smíchat se sušeným mlékem, kakaem, sušené ovoce podle chuti. Ovesné vločky je dobré předem v mixéru namlít na jemno,smíchat se sušeným mlékem apod. potom stačí zalít horkou vodou.
Večeře: štangli salámu, chleba
Ovoce k svačinkám.

ReHu

Buřt.guláš – špagety – rizoto – brambory a opečený párek – franc.brambory.

Na čem budete vařit? Na ohništi? Nebo na vařiči s bombou?

Bramory – bramb.kaše v prášku

Ale my jsme na vodě dělali i langoše 🙂.

Illy, závidět se nemá, ale přesto ti závidím. Ani nevíš jak 🙂.

venkovan

Záleží s kým ven jedeš, kdy a jaký máte program. V některých případech kdy se v přírodě skutečně pohybuje a na vaření není moc času a nálady je lepší zabalit hodně kalorická jídla jako je třeba čokoláda, ovesné vločky, rozinky, cukr, Piknik či jak se to mléko v tubě jmenuje, na první den i nějaký kus studeného masa a potom i trochu chleba. A vařit jen horkou vodu na čaj aby bylo něco teplého.
Znám lidi, kteří o ovesných vločkách, kakau, hrozinkách vydrželi v terénu i několik týdnů (pravda oves potom nemohli ani vidět). Osobně kolikrát celý den vydržím o dvou tabulkách hořké čokolády a nějaké vodě (balené ne z potoka či neověřené studánky)i při pomerně těžší práci. Kdysi jsem chodil denně asi 30 km s kusem krajíce a slaniny v kapse.
A napadlo mne co se moc nedělá. Pohanka. Opomíjená, ale lehce připravitelná – uvaří se voda, do níse kus pohanky vysype, chvilku povaří a potom na asi půl hodiny strčí do spacáku aby v hrnci „došla“ (spacák se ještě tím vyhřeje). K tomu trochu dobrého koření, sůl, kus kvalitního tuku, salámu, uzeniny (nechá se prohřát při „dojit퓨 apod., a dlabanec hotov. Jen je třeba si trochu zvyknout na její vůni.

anonym

Vis,Miroslave my jezdime i v zime,ale tady je skoro jaro,tak to neni takova prekazka.Jede cely motoclub a tak to bude fajn.Jen co si vzit k tomu jidlu.O flasku nouze nebude k zahrati.