franku

Poradí mi někdo proč při probuzení ze spánku na notebooku reaguje rolovací kolečko strašně pomalu?

Mám Windows Vista a bezdrátovou myš Microsoft.Když počítač restartuji,tak všechno funguje jak má.děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Ještě,že máme humor i když jsme to v hokeji projeli.

Nejlepší odpověď
quentos

to máte jako s lidma, předtsvte si sebe v „kůži“ toho PC ;{)>. Já taky po probuzení ze spánku reaguju strašně pomalu. Musím se restartovat kafem. Pak všechno zas funguje, jak má ;{)>