RyuzakiKate

Pořad Partička a smích

Přemýšlela jsem nad tím, jestli se účinkující české i slovenské Partičky můžou vůbec během her zasmát? Kolikrát jsem je viděla ten smích zadržovat nebo se jen pousmívat. Mají to snad zakázané?

Nejlepší odpověď
ondra07

Podle mě se nemůžou smát, vypadalo by to divně pro nás diváky, kdyby se smáli svým vlastním vtipům…:) Ale tak, občas se stane, že jim to ujede, to se ještě dá tolerovat, horší to je ve filmu, tam už nemůže jen tak něco utéct, si myslím, tam musí dělat přesně to, co mají ve scénáři :) Ale, to je jenom můj názor, nemám s tím zkušenosti. :/

Další odpovědi
Lorrien

Myslím, že se asi nesmí smát. Přece jenom se v seriálech herci taky nesmějí (akorát v Partičce nejde udělat nový záběr). To je jako se smát vlastnímu vtipu…jak to má ve zvyku náš učitel :D

Kohut57

Profesionální bavič nebo komik se jen tak nezasměje, v tom je jeho třída. Někdy naživo v improvizacích samozřejmě dostane i sám sebe, ale z principu je to špatně. Většinou smějící se komik je trapák, jako třeba Burian.

briketka10

viděla jsem je smát se v epizodě Blázni a se skupinou Nightwork tam kvíleli smíchy, myslím, že to zakázané nemají..
kolikrát i u té Seznamky :o)

anonym

Kohut57: Nevím, co máš proti humoru V. Buriana, byl to jeden z nej… komiků předválečné a vlastně i válečné éry českého filmu! Tenkrát platila trošku jiná hlediska na komičnost herce, zejména pokud se týká improvizací. V tom byl V.Burian ve své době bezkonkurenční, z poválečné éry by se mu mohl rovnat pouze Vl. Menšík.

led

Herec sa môže zasmiať, nemá to zakázané. Na druhej strane herec je práve preto hercom, že dokáže ovládať svoje vonkajšie prejavy. Môžem vám potvrdiť, že veľakrát vnútorne burácajú smiechom, pričom navonok prejavujú ľahostajnú tvár. Stane sa, že to nevydržia a po skončení „predstavenia“ opäť nahrávajú pokazenú scénku.