Lucousek33

slovenská partička

mám dotaz na fanoušky slovenské partičky…ve kterém dílu byla hra blázni, kdy hádal robo a duri byl vyslýchán když někdo něco dělal se rty a jak robo dělal že nemá zuby tk duri vlastne hral pořád..nevíte někdo ten díl prosím?

Odpovědi
led

Takýchto scénok bolo viac. Najveselšie je na tom práve to improvizovanie – skutočné – keď herci až na zázname zistia, čo to vlastne robili. Takže ak sa nenájde nejaký naozajstný fanatik, jediná možnosť asi bude prebehnúť archív:
http://archiv­.markiza.sk/ar­chiv/relacie/450-particka