rakave

Poplatek za pobyt v nemocnici

Poplatek za pobyt v nemocnici se platí při propuštění v hotovosti nebo mohu požádat o složenku? Jde o to,že nevím jak dlouho v nemocnici budu a nechci brát sebou větší finanční částku.

Nejlepší odpověď
Drap

Lze platit dodatečně složenkou.

Další odpovědi
kemo

Na konci pobytu se vás zeptají,jestli chcete platit složenkou nebo hotově,takže žádný strach. Pokud se to nezměnilo tak za den pobytu (respektive se to počítá podle nocí) tj. 100kč.
Ale podle mně je lepší to zaplatit hned. Člověk má aspon potom klid a nemusí nic vyřizovat.